Třetinu života strávíme ve spánku. Proto žádný jiný kus nábytku není pro náš bdělý život tak důležitý, jako právě postel.

Výběr správné postele bývá mnohdy doslova alchymií. Jako dlouholetí experti na pohodlí jsme se ve PHASE rozhodli nabídnout našim zákazníkům pomocnou ruku a do nabídky jsme zařadili

exkluzivní novinku: nadčasovou elegantní postel BELLA, která je připravena splnit i ty nejnáročnější představy o zdravém spánku a příjemné relaxaci. BELLA je moderní

vzdušná designová postel, která v interiéru působí čistě a odlehčeně. Je vybavena kvalitním roštem a matrací, takže zajistí vaší páteři bezpečnou oporu.

Měkký uživatelský komfort postele BELLA je zabalen do výjimečného designu a atraktivních technologií.

Dobrý design podporuje dobrou náladu

Ano, je to tak – dobrý design má opravdu sílu podporovat pozitivní náladu a průzkumy ukazují, že emocionální pohoda je ovlivněna atmosférou místnosti, ve které se pohybujete, jejím zařízením, nábytkem a bytovými doplňky. A protože ložnice je místem, kde budete odpočívat, měla by být určitě navržena tak, aby vám s odpočinkem pomohla.

Martin Duras

Majitel a zakladatel značky Phase

bella_martin_duras_text

Shay Fitzgerald

Designér/Architekt, Dublin – se sídlem v Bratislavě

„Dobrá postel je základem všeho. A tato postel vypadá opravdu dobře. Zaujal mě na ní krásně očalouněné prohnuté čelo – je vyrobeno naprosto dokonale!“

Mgr. Art. Martin Knut

ředitel Ligy za duševní zdraví

„Lidí, kteří trpí nespavostí, neustále přibývá. Může za to rychlé životní tempo, stres ale i nevhodné lůžko. Nekvalitní spánek je jedním z faktorů odpovědných za naši vyčerpanost, nervozitu, bolesti hlavy a různé psychosomatické potíže. A naopak – kvalitní spánek, v průběhu kterého naše tělo zrelaxuje – působí blahodárně také na naši psychiku a zlepšuje tak celkovou kvalitu života. Proto je pečlivý výběr postele a matrace velice důležitý.“

5 tipů pro spánkovou hygienu podle PHASE:

1.

Naaranžujte si interiér své ložnice tak, aby na ni byl hezký pohled zvenčí a také hezký výhled z ní.

2.

Odstraňte z okolí postele vše, co vaše srdce nečiní spokojeným a šťastným. Budete lépe spát, snadněji zhubnete a váš život se stane harmoničtějším.

3.

Nastavte si v ložnici konstantní teplotu 19 stupňů. V zimě i v létě. Je to nejideálnější teplota pro zdravý spánek.

4.

Je příjemné, když je v ložnici svěží vůně. Pro teplo a romantiku zkuste vanilku, pro odpočinek levanduli a pro vnitřní harmonii vůni růže.

5.

Do ložnice si vyberte měkký a příjemný koberec. Je to totiž první a poslední věc, které se vaše tělo dotkne při uléhání a vstávání z postele.

Bella