Dolce Nuvola

Vytvořte ze své ložnice oázu pohodlí. Zasloužíte si příjemné místo, kterému kraluje postel plná sladkých snů. Který prostor v bytě je pro naši duši důležitější víc než ložnice? Je to první místo, které vidíme ráno po probuzení a poslední, které vnímáme v noci. Místo, kde dáváme volný průchod emocím, kde odpočíváme a sníme. V celkové atmosféře a estetice ložnice hraje zásadní roli postel. a phase, jako dlouholetý expert na krásu a pohodlí, nabízí další novinku. Moderní čalouněná postel dolce nuvola se skrytým se skrytým úložným prostorem a měkkýmminimalistickým vzhledem posouvá styl oddechové zóny na vyšší úroveň a zároveň je důkazem toho, že za kvalitní postel není nutné platit mnoho. Nepodceňujte důležitost kvalitní postele. prodlouží vám spánek a sny až o 42 minut.

Dobrý design podporuje dobrou náladu

Ano, je to tak – dobrý design má opravdu sílu podporovat pozitivní náladu a průzkumy ukazují, že emocionální pohoda je ovlivněna atmosférou místnosti, ve které se pohybujete, jejím zařízením, nábytkem a bytovými doplňky. A protože ložnice je místem, kde budete odpočívat, měla by být určitě navržena tak, aby vám s odpočinkem pomohla.

MUDr. Gertrúda Čápová

IMUNOLOŽKA, ALERGOLOŽKA A EXPERTKA NA SPÁNKOVOU MEDICÍNU

„Spánek má obrovský vliv na kvalitu života a pohodu člověka. Vhodně vybraná postel poskytuje pohodlí, které po dlouhém dni potřebujeme. Během spánku tělo produkuje hormony a obnovuje buňky nezbytné pro dobré fungování našich orgánů. Pokud spíme málo a špatně, jsme smutní, tloustneme, zapomínáme. Dostatek kvalitního spánku je bez nadsázky jedním z tajemství šťastného mozku.“

Michal Skrak

INTERIÉROVÝ DESIGNÉR

„Není nad dobrou postel. DOLCE NUVOLA vyniká masivní konstrukcí, která ukrývá také praktický úložný prostor. Možnost vybrat si ze dvou výšek čela se výborně hodí při celkovém koncipování prostoru.“

Mgr. Art. Martin Knut

ředitel Ligy za duševní zdraví

„Lidí, kteří trpí nespavostí, neustále přibývá. Může za to rychlé životní tempo, stres ale i nevhodné lůžko. Nekvalitní spánek je jedním z faktorů odpovědných za naši vyčerpanost, nervozitu, bolesti hlavy a různé psychosomatické potíže. A naopak – kvalitní spánek, v průběhu kterého naše tělo zrelaxuje – působí blahodárně také na naši psychiku a zlepšuje tak celkovou kvalitu života. Proto je pečlivý výběr postele a matrace velice důležitý.“

5 tipů pro spánkovou hygienu podle PHASE:

1.

Naaranžujte si interiér své ložnice tak, aby na ni byl hezký pohled zvenčí a také hezký výhled z ní.

2.

Odstraňte z okolí postele vše, co vaše srdce nečiní spokojeným a šťastným. Budete lépe spát, snadněji zhubnete a váš život se stane harmoničtějším.

3.

Nastavte si v ložnici konstantní teplotu 19 stupňů. V zimě i v létě. Je to nejideálnější teplota pro zdravý spánek.

4.

Je příjemné, když je v ložnici svěží vůně. Pro teplo a romantiku zkuste vanilku, pro odpočinek levanduli a pro vnitřní harmonii vůni růže.

5.

Do ložnice si vyberte měkký a příjemný koberec. Je to totiž první a poslední věc, které se vaše tělo dotkne při uléhání a vstávání z postele.