Online chat – Služby zákazníkům

Potřebujete poradit?

 • Chcete znát cenu?
 • Pomoci s výběrem sedačky?
 • Rozměr sedačky?
 • Pomoci s čímkoliv?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat, jestliže máte otázku, potřebujete radu nebo chcete vyjádřit svůj názor, napište, nebo zavolejte.

Staráme se o vaše zákaznické štěstí a kromě široké nabídky kvalitních sedacích souprav Vám přinášíme i unikátní zákaznickou službu. Jako jediní na Slovensku a v Čechách poskytujeme neplacený servis pro všechny naše současné i budoucí zákazníky.

Mít štěstí s Phase sedačkami znamená mít:

 • Dostupnou pomoc vždy po ruce
 • Bezplatné odborné poradenství
 • Ověřené a aktuální informace

Těšte se z krásné nové sedačky a všechno ostatní nechejte na starost nám!

Zákaznicka linka:
Miriam Bekčíková
Miriam Bekčíková

Nejčastější otázky

 • Sedačky se vyrábějí na individuální objednávku v sestavě a potahu podle vlastního výběru. Každý model se dá vyskládat na různé rozměry z komponentů, které k němu patří. Schémata komponentů jsou znázorněna u jednotlivých modelů v Menu v sekci Rozměry.

  Sedačky máme rozděleny do 3 kategorií. Luxury, Elegance a Classic. Každá kategorie sedaček má své potahový materiál, ktere maji různé cenové úrovně. Sedačky se dají vyrobit taktéž v jemné nebo hrubé kůži.

  U každého modelu v Menu je Ceník. V Ceníku se nacházejí ceny jednotlivých komponentů rozdělené do sloupců právě podle vybraného potahového materiálu. Nad sloupci jsou názvy těchto potahů. To znamená, že při výpočtu konečné ceny sedačky, je potřebné sečíst ceny jednotlivých komponentů ve vybraném druhu potahového materiálu. Od ceny, kterou součtem dostaneme, odečteme aktuální slevu a tím se dostaneme k finální ceně sedací soupravy. Budeme rádi, když nás budete kontaktovat na Online chatu, my Vám s cenou pomůžeme

  .
 • Vaše sedačka ještě voní novotou, ale potřebuje okamžité ošetření. Kůže není z výroby naimpregnovaná, proto Vám k sedačce přibalujeme zdarma impregnační prostředek. Po dovoze sedačky a rozbalení je nutno ji naimpregnovat tímto prostředkem, který díky obsahu UV-Filtru, antioxidantu a camauba vosku uchová kůži příjemnou na dotek a vytváří transparentní vrstvu, která chrání povrch kůže proti vytíraní a vyblednutí a umožňuje lepší čištění. Další impregnaci doporučujeme zopakovat po cca 6 měsících. V naší nabídce máme speciální čistící pěny a sady na ošetřovaní kožených sedaček, které obsahují impregnační prostředek a čistící pěnu, která účinně odstraní všechny nečistoty a skvrny na kůži.

 • V naší nabídce je kůže jemná s tloušťkou 0,9 – 1,1 mm a kůže hrubá s tloušťkou 1,3 – 1,5 mm. Ne všechny modely je možné vyrobit v hrubé kůži. Ty, které mají jakékoliv polohovací mechanismy, je možné vyrobit jen v kůži jemné. Důvod, proč výrobu některých druhů sedaček v hrubé kůži nedoporučujeme, je možné krčení kůže při polohování. Jemná kůže je dostatečně kvalitní a silná, není důvod se obávat využít ji na výrobu sedací soupravy.

 • Na naší webové stránce v sekci Reklamace se nachází formulář, který je při nahlašování reklamace potřebné vypsat a odeslat na uvedenou mailovou adresu. V případě potřeby Vám s vypsáním velmi ochotně pomohou i v prodejně, kde jste si sedačku objednali. Po odeslání formuláře se Vám co nejdřív ozve kolegyně z reklamačního oddělení, která se s Vámi dohodne na návštěve servisního technika a na dalším postupu při řešení vaší reklamace.

 • Ano, tuto službu poskytujeme, vztahuje se výhradně na námi vyráběné modely. Bližší informace a přesný postup je popsán zde: https://pohodliphase.cz/mam-sedacku/pozarucni-servis

 • Rohové provedení je možné vyskládat ze všech námi nabízených modelů. Stačí si vybrat kategorii sedaček, pak si vyberete model a z každého modelu si můžete vyskládat rohovou sestavu. Záleží tedy jen na Vás, který z modelů Vás zaujal a ze kterého se rozhodnete vytvářet sestavu na vámi požadovaný rozměr. Začněte tedy nejdříve zvolením cenové kategorie sedaček. Klikněte zde: https://pohodliphase.cz/sedacky-kresla-zidle

 • Sedačky Phase se vyrábějí na západním Slovensku. Jelikož společnost Phase je výrobcem a zároveň prodejcem sedacích souprav pod vlastní značkou, je naší prioritou vyrábět sedačky v kvalitním provedení, ať už jde o vnitřní vybavení sedačky anebo její očalounění vybraným potahovým materiálem. Právě z důvodu, že se jedná o naše vlastní výrobky, můžeme si dovolit nabídnout zákazníkům nadstandardní pozáruční servis a zároveň se u nás v prodejnách setkáte s kvalifikovaným odborným a nadmíru vstřícným a ochotným personálem.

 • Sedačky Phase prodáváme výhradně prostřednictvím vlastní sítě vzorkových prodejen. Prodejnu, která Vám je nejblíže si můžete vybrat zde: https://pohodliphase.cz/prodejny

 • Sedací soupravy, které jsou zobrazeny na naší stránce v sekci Sedačky na skladě, jsou k dispozici pouze ve složení a potahu, ve kterém jsou i na fotografiích. Pokud má zákazník zájem o stejný model v jiném provedení, není problém vyrobit ho na objednávku. Na takovou objednávku bude vázat jiná sleva jako u sedačky skladové. V případě zájmu o zakoupení skladové sedačky je třeba kontaktovat prodejnu, která je nejblíže místu dodání. Prodejna zajistí převoz přímo k Vám a taky platbu za sedačku. Novinkou je zakoupení si sedačky prostřednictvím e-shopu.

 • Standardně se při objednávce skládá záloha ve výšce 5000,00 Kč – buď v hotovosti, převodem na účet nebo platební kartou. Po vyrobení sedačky se vyrovná doplatek. Ten je možné uhradit buď převodem na účet, v hotovosti přímo na prodejně anebo při převzetí sedačky v hotovosti řidiči.

 • V súčasní době možnost nákupu na splátky prostřednictvím splátkových společností neposkytujeme.

 • Přesný termín dodání si můžete sledovat prostřednictvím účtu zákazníka, které Vám bylo vytvořeno při objednávce. Zadáte své přístupové údaje a můžete sledovat přesné kroky Vaší objednávky ve výrobě. Do konta zákazníka se dostanete kliknutím na tento odkaz: http://www.mojesedackaphase.cz/Login.aspx

 • Dodací lhůta je zpravidla 6 – 9 týdnů. Průběh výroby Vaší sedačky si můžete sledovat v našem unikátním Systému kontroly objednávek, kde se Vám po zadání přihlašovacího jména a hesla zobrazí procentuální stav výroby Vaší sedačky. Naší snahou je vyrobit sedačku a uspokojit zákazníka v co možná nejkratším termínu, ale je třeba si uvědomit, že společnost Phase vyrábí sedačky jen na objednávku ve složení a potahu podle vlastního výběru zákazníka, což znamená, že každá sedačka je vlastně originálem. Do konta zákazníka se dostanete kliknutím na tento odkaz: http://www.mojesedackaphase.cz/Login.aspx

 • Variabilnost sedaček umožňuje jejich vyskládání na různé rozměry z komponentů, které jsou ke každému modelu vyráběné tak, aby se co nejvíce přibližovaly požadovanému rozměru. Schémata komponentů jsou znázorněna při každém modelu v sekci Rozměry a z těchto se dá vytvořit sestava. Rozměry komponentů jsou přesně dané technickými výkresy a není možné je měnit, tedy není možné některý z komponentů zkrátit, či naopak prodloužit a nebo mu přidat funkci, kterou nemá (úložný prostor nebo rozkládací mechanizmus).

 • Cena sedací soupravy vždy závisí na tom, jaké komponenty si na jeji výrobu zákazník zvolí. Ke každému modelu patří vždy více těchto komponentů, jejich rozměry a nákresy najdete na naší stránce při konkrétní sedací soupravě v Menu v sekci Rozměry. V Ceníku jsou ceny komponentů rozděleny do sloupců podle toho, jaký materiál si zákazník na výrobu sedačky vybere. Nad sloupci se nacházejí názvy jednotlivých potahových materiálů. Pro určení konečné ceny sedačky je potřebné spočítat ceny vybraných komponentů a následně odečíst aktuální slevu. Budeme rádi, když nás zkontaktujete prostřednictvím on-line chatu, my Vám s výpočtem ceny pomůžeme.