Vítejte v POHODLÍ PHASE

Značka POHODLÍ PHASE přináší zákazníkům do všech prostor domácnosti pohodlí a komfort. Nabízíme pohodlné sezení, pohodlné spaní a pohodlné stolování všude tam, kde si chcete odpočinout a pohovět si. Jsme specialisté nejen na výrobu sedaček. Pod značkou POHODLÍ PHASE se propojuje vývoj vlastního designu, řemeslná výroba a vlastní prodejní síť. V POHODLÍ PHASE naleznete nejen široký výběr sedaček, postelí, stolů, židlí či koberců, ale také celou škálu služeb, které vás přesvědčí, že s vaším pohodlím to myslíme vážně. A proč POHODLÍ PHASE?

Protože Phase má příběh 1.

Protože Phase má příběh

Víte, odkud pochází sedačky Phase? Pokud byste typovali některou z anglosaských provincií, uvízli byste v marketingovém konceptu mladého slovenského producenta sedaček Martina Durase z Trenčína.

Protože sedačky jsou naší specialitou 2.

Protože sedačky jsou naší specialitou

Spojením zkušeností Mira Durase a jeho syna Martina Durase můžeme mluvit o více než 30leté tradici vývoje, výroby a prodeje sedaček. Z toho více než 10 let pod značkou PHASE a později POHODLÍ PHASE.

Protože POHODLÍ PHASE nevyrábí jen sedačky, ale tvoří pohodlí 3.

Protože POHODLÍ PHASE nevyrábí jen sedačky, ale tvoří pohodlí

U nás v POHODLÍ PHASE se nad pojmem POHODLÍ zamýšlíme dennodenně. Ve vývojovém centru, v testovací dílně i při rozhovorech se zákazníky.

Protože rozumíme tomu, co je pohodlí 4.

Protože rozumíme tomu, co je pohodlí

Snahou značky POHODLÍ PHASE je co nejvíce pochopit, co je to POHODLÍ. Co vystihuje, co znamená. Proto zkoumáme i původ tohoto slova.

Protože náš maskot je měkký a hebký jako vaše představa o pohodlí 5.

Protože náš maskot je měkký a hebký jako vaše představa o pohodlí

Komfort je subjektivně vnímán a kdesi hluboko v našem podvědomí představuje neměřitelný pocit pohody. Pohodlí je spojeno s určitým dostatkem.