Třetinu života strávíme ve spánku. Proto žádný jiný kus nábytku není pro náš bdělý život tak důležitý, jako právě postel.

Výběr správné postele bývá mnohdy doslova alchymií. Jako dlouholetí experti na pohodlí jsme se ve PHASE rozhodli nabídnout našim zákazníkům pomocnou ruku a do nabídky jsme zařadili

exkluzivní novinku: nadčasovou elegantní postel DOLCE VITA, která je připravena splnit i ty nejnáročnější představy o zdravém spánku a příjemné relaxaci. DOLCE VITA je moderní

vzdušná designová postel, která v interiéru působí čistě a odlehčeně. Je vybavena kvalitním roštem a matrací, takže zajistí vaší páteři bezpečnou oporu.

Měkký uživatelský komfort postele DOLCE VITA je zabalen do výjimečného designu a atraktivních materiálů.

Dobrý design podporuje dobrou náladu

Ano, je to tak – dobrý design má opravdu sílu podporovat pozitivní náladu a průzkumy ukazují, že emocionální pohoda je ovlivněna atmosférou místnosti, ve které se pohybujete, jejím zařízením, nábytkem a bytovými doplňky. A protože ložnice je místem, kde budete odpočívat, měla by být určitě navržena tak, aby vám s odpočinkem pomohla.

Martin Duras

Majitel a zakladatel značky Phase

„Každá místnost v domácnosti si zaslouží, abychom se v ní cítili příjemně a komfortně. PHASE dlouhodobě vytváří pohodlí obýváků našich zákazníků. Nabízíme jim sedačky, křesla, koberce, stolky, polštáře... A nyní jsme se rozhodli nabídnout k tomu všemu i naši představu o pohodlí v ložnici – nadčasovou postel DOLCE VITA.“

Shay Fitzgerald

Designér/Architekt, Dublin – se sídlem v Bratislavě

„Dobrá postel je základem všeho. A tato postel vypadá opravdu dobře. Zaujal mě na ní masivní podstavec z dubového laminátu – je vyroben naprosto dokonale.“

Mgr. Art. Martin Knut

ředitel Ligy za duševní zdraví

„Lidí, kteří trpí nespavostí, neustále přibývá. Může za to rychlé životní tempo, stres ale i nevhodné lůžko. Nekvalitní spánek je jedním z faktorů odpovědných za naši vyčerpanost, nervozitu, bolesti hlavy a různé psychosomatické potíže. A naopak – kvalitní spánek, v průběhu kterého naše tělo zrelaxuje – působí blahodárně také na naši psychiku a zlepšuje tak celkovou kvalitu života. Proto je pečlivý výběr postele a matrace velice důležitý.“

La Dolce Vita

Kultovní film legendárního Federica Felliniho se stal inspirací mnoha uměleckých děl a funkčního designu. Jedinečná sonda do života italské smetánky šedesátých let je dílem světové kinematografie, které vám doporučujeme ke zhlédnutí. Mimo jiné proto, že vaše postel má jméno právě podle něj (:

5 tipů pro spánkovou hygienu podle PHASE:

1.

Naaranžujte si interiér své ložnice tak, aby na ni byl hezký pohled zvenčí a také hezký výhled z ní.

2.

Odstraňte z okolí postele vše, co vaše srdce nečiní spokojeným a šťastným. Budete lépe spát, snadněji zhubnete a váš život se stane harmoničtějším.

3.

Nastavte si v ložnici konstantní teplotu 19 stupňů. V zimě i v létě. Je to nejideálnější teplota pro zdravý spánek.

4.

Je příjemné, když je v ložnici svěží vůně. Pro teplo a romantiku zkuste vanilku, pro odpočinek levanduli a pro vnitřní harmonii vůni růže.

5.

Do ložnice si vyberte měkký a příjemný koberec. Je to totiž první a poslední věc, které se vaše tělo dotkne při uléhání a vstávání z postele.

Dolce vita

Dolce vita znamená v italštině sladký život. Označujeme tím radost a spokojenost s vlastní existencí. Užívání si krásy a půvabů světa. Ve Phase jsme se nechali inspirovat tímto fenoménem, ale více než energii slasti, chceme našim názvem evokovat dostatek vitality.