Postel, která určí styl vaší ložnice

Postel Bella. Název není náhodný. Jsme totiž velmi hrdí na její nový design.

Obklopuje nás mnoho pěkných věcí a krásu tak můžeme vidět prakticky v čemkoliv. Chce to jen umět objevit ji. Dokonce i o některých strojích a předmětech, například o autě nebo počítači, lze říci, že jsou krásné. Mluvíme tak o oblečení, o nábytku a o dalších věcech, které jsou přirozeným znásobením či chcete-li – posílením naší lidské funkcionality. Autem se pohybujeme rychleji než kdybychom pouze běželi, s pomocí počítače najdeme více služeb, než bylo kdysi v Zlatých stránkách, a navíc i mnohem rychleji. Oblečení nás chrání před zimou a vlhkem a postel zvyšuje kvalitu naší regenerace během spánku. S těmito věcmi jsme se ztotožnili i proto, že jsou v přímém kontaktu s naším tělem. Krášlíme je, mluvíme s nimi a pečujeme o ně stejně, jako o sebe. My postele pouze nevyrábíme – navrhujeme pohodlí.

 

Krasavice, která se vám bude líbit

Také v roce 2021 PHASE přichází na trh se svou novou postelí. Postelí Bella. Název není náhodný. Jsme totiž velmi hrdí na její nový design. Již od vzniku prvních skic jsme jí důvěrně říkali KRASAVICE (italské slovo „bella“ znamená pěkná, krásná, nádherná, kráska, krasavice...). Naší snahou bylo najít harmonii mezi funkčností a líbivostí.

 

Měkká náruč s příznivými účinky 

Design postele se zcela podřídil naší filozofii: PODLEHNĚTE POHODLÍ. Základní rám postele je proto tenký jako sklo, útlé dřevěné nožičky tělu postele ubírají hmotu a nechávají lůžko vznášet se v prostoru jako něžný obláček. A mohutná matrace působí měkce jako čerstvý nadýchaný koblížek. Celkový vzhled postele Bella působí dojmem měkkého obláčku, který vás láká k tulení a k tomu, abyste odpluli do snové krajiny ticha a relaxace. Co se týče spojení funkce a pohodlí, postel Bella vyvažuje funkčnost designu velkorysým a jemně zaobleným čelem. Abyste měli možnost se o něj i měkce opřít, je čalouněné a harmonii jeho vzhledu zdůrazňuje důsledná šachovnicová symetrie všitých knoflíků. 

Noční stolek je navržen tak, aby zachoval linii designu postele Bella. Je vybaven jedním šuplíkem, který je skrytý pod čalouněním. Vizuálně působí měkce a odlehčeně a tento pocit jsme dosáhli i při dotyku – díky jemné látce a molitanu. 

Užijte si odpočinek a pohodlí

Design není pouze o kráse pro oko. Je také o „ergonomické kráse“ uživatelského komfortu. Všimněte si prosím detail ukončení všitých knoflíků na zaobleném čele postele. Rytmus, zjemňující mohutnost plochy, končí na levé i pravé straně čela nenápadným detailem zasunovací USB nabíječky. 

Po těžkém dni se už před spánkem nemusíte ohýbat a hledat zásuvku u postele. Lehnete si a po jemném zatlačení se vysune kovová část nabíječky, do které můžete pohodlně připojit dvě USB koncovky. Například šňůru na nabíjení mobilu nebo tabletu, abyste jej mohli používat v komfortní poloze. Můžete ji využít i jako port pro USB lampičku, která vám diskrétně posvítí, pokud máte chuť přečíst si dobrou knihu a nerušit přitom partnera, spícího vedle.

Jsme přesvědčeni, že naše Bella vnese do vašich ložnic prvek nadčasové elegance, která nepodléhá aktuálním trendům. Svým působením zjemní vaše pocity z relaxace. Nenajdete na ní ostrou hranu. A to doslova. Z postele Bella prostě sálá měkkost a výzva užít si odpočinek a pohodlí.Protože vaše pohodlí je pro nás důležité a ke zdravému spánku přistupujeme seriózně, s designovými postelemi PHASE vám nabízíme i naše výjimečné matrace PHASE.

Víme, jak obtížné je rozhodovat se mezi více možnostmi, a proto chceme našim zákazníkům výběr maximálně zjednodušit. Mezi matracemi PHASE se zorientujete rychle a jednoduše. Tak, jak jste již zvyklí u našich sedaček a postelí, i matrace vám nabízíme ve třech kategoriích a cenových úrovních – v běžném, středním a vysokém uživatelském komfortu, přičemž v každé kategorii je v nabídce matrace v měkčí a tvrdší verzi.

Matrace LIDO, ELBA a CAPRI, pojmenované po třech krásných italských ostrovech plných pohody, jsme si u nás ve PHASE pro jejich skvělé vlastnosti doslova zamilovali a vy si je můžete vyzkoušet ve všech našich prodejnách.

Více informací o matracích PHASE najdete zde.