Magenta manie – oživte svůj životní prostor fuchsiovou sedačkou

Dodejte svému obýváku šmrnc s nejaktuálnější barvou roku 2023. VIVA MAGENTA je odvážný odstín nabitý pozitivní energií, který čerpá silnou inspiraci z přírody. POHODLÍ PHASE vám v této nové zářivé barevnosti nabízí žhavou novinku – sedačku FOGGIA.

Nová barevná dominanta prostoru

Odborníci na barvy mají značný vliv na mnohá průmyslová odvětví a určují hlavní trendy po celém světě. Pantone Color Institute je nejrespektovanější globální autoritou v oblasti barevných trendů a předpovědí a každoročně vyhlašuje „Barvu roku“, která výrazně ovlivňuje interiérový design a módu. Její výběr pravidelně reaguje na aktuální události, společenské trendy a psychologii barev. Při volbě Barvy roku 2023 v Pantone Color Institute zvážili vliv pandemie na společnost, a právě proto vybrali barvu spojenou s kreativitou a emocionální rovnováhou, která potenciálně nabízí pocit naděje a pozitivity do budoucnosti.

Pantone Color Institute je důležitým a inspirativním partnerem i pro nás v POHODLÍ PHASE a z fuchsiové barvy roku máme velkou radost. Viva Magenta (číslo ve vzorníku Pantone 18-1750) podle nás otevírá novou stránku ve světě designu, odráží radost, optimismus, psychicky posiluje a její hluboký tón je vynikající volbou pro výrazné kusy nábytku, jako je například sedačka.

 

FOGGIA – dokonalý kousek pro váš domov

Nový odvážný barevný trend v interiérovém designu pro nás v POHODLÍ PHASE zosobňuje nejnovější sedačka naší nabídky – pohovka FOGGIAve fuchsiovém provedení. FOGGIA je elegantní, výrazná, a navíc i velmi sexy. Se svou měkkostí, zaoblenými rohy a výrazným prošíváním je mistrovským dílem poctivé řemeslné výroby a dokonalou volbou pro stylový a moderní domov. Tak proč čekat? Připravte se využít potenciál barvy Magenta a oživte svůj obývací pokoj. Touhu po hezčím bydlení máme v sobě všichni a POHODLÍ PHASE vám ji může splnit.

5 tipů – jak uplatnit novou barvu MAGENTA ve svém interiéru:

1. Spárujte ji s neutrálními barvami: Chcete-li vytvořit vyvážený vzhled, zkombinujte fuchsiovou pohovku s neutrálními barvami jako je béžová, šedá nebo bílá.

2. Přidejte doplňkové barvy: Magenta se skvěle kombinuje s barvami jako je zelená, modrá a žlutá. Použijte tyto barvy při výběru bytových doplňků – polštářů, přikrývek či koberce – docílíte příjemného soudržného vzhledu.

3. Kontrast s tmavými barvami je sexy: Vytvořte dramatický look spojením fuchsiové pohovky s tmavými barvami jako je půlnoční modrá či temná zelená. Pohovka tak krásně vynikne a vytvoří dominantní bod místnosti.

4. Přidejte přírodní prvky: Použijte rostliny, dřevo či jiný přírodní materiál k vytvoření teplého a příjemného vzhledu. Tím vyvážíte extravagantnost fuchsiové sedačky a vytvoříte uklidňující atmosféru.

5. Vytvořte monochromatický vzhled: Použijte různé odstíny Magenty a docílíte jednotného a soudržného glamour vzhledu svého obývacího pokoje.