Jídelní kout má spoustu funkcí. Víte jaké?

Život se točí kolem jídelního stolu a my víme, jak je pro vás důležitý. Pevný stůl je symbolem stabilní rodiny, a chcete-li, aby u něj členové rodiny i přátelé rádi seděli a setrvávali v dialogu, nabídněte jim měkké pohodlné židle. POHODLÍ PHASE vám ke kvalitnímu designovému nábytku nabízí ještě něco navíc: pomocí materiálu a barevnosti si můžete vytvořit vlastní vizuální harmonii ve všech prostorách své domácnosti tak, abyste se v ní se svými nejbližšími cítili co nejpříjemněji.

Pohodlné a stylové srdce domova

Za poslední roky se jídelní stůl stal něčím mnohem významnějším než jen prostorem pro společný nedělní oběd. Stal se domácí kanceláří, učebnou pro děti, místem pro pracovní zoom-rozhovory, hry a řemesla či centrem setkání s přáteli. Jedna věc, kterou jsme si v posledním období uvědomili, je: jak důležité jsou, vždy byly a budou, stoly a židle v domácnosti. Kromě toho, že se jedná o užitkové centrální kusy nábytku, které přijdou vhod celé rodině, jídelní stůl a židle mohou celkovému charakteru místnosti přidat extra dávku stylu.

 

Prozradí hodně o vás a vaší domácnosti

Začátek roku je skvělým obdobím pro to, abyste dodali novou energii svému jídelnímu prostoru. Pokud se na chvíli zastavíte a zamyslíte, váš jídelní stůl je ve skutečnosti tím nejdůležitějším kusem nábytku ve vaší domácnosti, hned po posteli. Tady vítáte své hosty, mělo by to být tiché a teplé místo, které podporuje smysluplné rozhovory. Váš jídelní stůl způsobí, že se u něj budete cítit pohodlně a příjemně tím, že poskytne klidnou atmosféru prostřednictvím barev, designu a použitých materiálů.

Dobrý design podporuje dobrou náladu

Kulaté tvary a oblé linie v interiéru dokážou navodit pocit pohodlí, bezpečí a klidu. Zaoblené kontury současně zjemňují atmosféru v místnosti a vytvářejí dojem rovnováhy a harmonie. A právě proto je podvědomě vyhledáváme, a to nejen v turbulentních obdobích. Kulatý jídelní stůl a židle se zaoblenými měkkými liniemi udělají s energií vašeho jídelního koutu zázraky.

POHODLÍ PHASE vám přináší nejen pohodlné sezení a spaní, ale nabízí také vytvoření vizuálního tepla domova. Neuchopitelnou přítomnost tohoto pojmu tvoří půvabný soulad designu obývacího pokoje s jídelním koutem, sedačky, křesel, postele, koberce, stolu, židlí a polštářů.

 

Náš tip: Podstavcové stoly jsou v dnešní době velmi oblíbené, neboť poskytují stolu zvýšenou stabilitu. Jídelní stůl FORLI je zároveň uživatelsky příjemnější, protože se lidé nemusí obávat zakopnutí o jeho nohy. Jeho kulatý tvar umožní lidem efektivní jedení i komunikaci. Děti zároveň mohou sledovat, jak jedí další členové rodiny, a dozvědět se více o způsobu stravování a etiketě. A chcete-li vylepšit svůj jídelní prostor, proč nevyzkoušet i stylové a velkoryse čalouněné jídelní židle VERONA.