Verona

Pevný stůl je symbolem stabilní rodiny. pokud chcete, aby u něj členové rodiny a přátelé rádi seděli a setrvávali v dialogu, nabídněte jim měkké pohodlné ŽIDLE. Židle, verona je dokonalým doplňkem každého interiéru a je zárukou pohodlně stráveného času u jídelního stolu. Luxusně a velkoryse čalouněné sedátko znamená, že si jídlo můžete vychutnat bez obav z bolesti zad. Jídelní židle verona jsou vyrobeny tak, aby byly pevné, stylové a komfortnístolování, je rituál a jídelní kout je důležitým prostředím pro kvalitu vztahů.

Dobrý design podporuje dobrou náladu

Ano, je tomu tak – dobrý design má skutečně sílu podporovat pozitivní náladu a průzkumy ukazují, že emocionální pohoda je ovlivněna atmosférou místnosti, ve které se pohybujeme, jejím zařízením, nábytkem a bytovými doplňky. A jelikož jídelní kout je místem, kde se setkává celá rodina, měl by být navržen a zařízen tak, abychom se v něm cítili dobře.

Martin Duras

Majiteľ a zakladateľ phase

Tradiční česká jídelna je centrem společenského dění. Kolem stolu se odehrávají různé příběhy, rodí se plány, řeší problémy. A je u něj čas i na zábavu. To nejdůležitější však je, že spojuje rodinu a přátele.

Mgr. art. Peter Ondrejka

Dizajnér značky phase

U stolování je důležitá ergonomie. Pro to, aby lidé jedli důstojně, bez napětí svalů či bolesti páteře, je důležitá dobrá židle a také správný poměr výšky sezení ke stolu. Jídelní kout je dobře navržen tehdy, když u něj stolujeme a současně relaxujeme

Mgr. Art. Martin Knut

Filantrop v oblasti duševného zdravia

Kultura stolování má po celém světě svůj vlastní jedinečný soubor kulinářských tradic a zvyků, které se předávají z generace na generaci. Tyto stravovací zvyky nabízejí prostor pro vyjádření kulturní identity, reprezentují bohatou historii země, životní styl a hodnoty. Jedno však mají společné: všude jsou stejně důležité pro kvalitu rodinného života a mezilidských vztahů.

4 tipy jak si stolování užijete ještě lépe

1. Vytvořte jídelní prostor, na který budete hrdí

Vaše rodina, přátelé i vy sami oceníte pěkně naaranžovaný jídelní stůl. Osvěžte prostor něčím, na co můžete být hrdí. Odstraňte nepořádek a zatraktivněte plochu stolu květinami, ovocem nebo zajímavou dekorací.

2. Praktikujte digitální detox

Pokuste se věnovat čas u stolu pouze jídlu a vzájemné blízkosti. Domluvte se s rodinou, že během stolování vás nebudou rušit žádné technologie.

3. Vytvořte pocit rutiny

Rutina vám pomůže upevnit pocit, že jídlo je součástí dne – pokuste se vytvořit režim jídla v pravidelném čase.

3. Zapojte děti

Snažte se, aby se děti co nejvíce podílely na přípravě jídla a během stolování udržujte konverzaci zaměřenou na rodinu a zajímavou i pro děti. Tímto způsobem se budou chtít více zapojit.