Jak si vytvořit teplo domova? Stačí se zaměřit na tři prostory.

Ať už jde o dům nebo byt, PohodlíPhase vám přináší pohodlné SEZENÍ a pohodlné SPANÍ všude tam, kam se chcete uložit a pohovět si.

VYBERTE SI MÍSTNOST, VE KTERÉ NAJDETE SVÉ POHODLÍ

Náš sortiment nábytku je dostatečně široký na to, abyste si z něj poskládali své POHODLÍ. Model prodeje v PohodlíPhase je postaven na jednoduchosti. Ať už se jedná o uživatelský komfort, cenovou kategorii nebo styl designu, máte u nás vždy na výběr ze tří možností: 3 cenové kategorie pro sedačky, 3 hladiny komfortu u matrací, 3 prostory k bydlení nebo 3 úrovně designu postelí. A k tomu nabízíme spoustu potahů, dekorů a snahy být vám dobrým poradcem při ladění tepla vašeho domova.

Abyste se lépe orientovali v naší nabídce nábytku, rozdělili jsme ji do tří základních interiérových prostorů pro bydlení. Obývací pokoj, ložnici a jídelnu. 

NECHTE SE INSPIROVAT A NADESIGNUJTE SI HARMONICKÉ SETY

Součástí historie bydlení byla vždy jakási snaha zútulnit si domov. Zateplit – nejen ve smyslu fyzického tepla, ale také v jeho metaforické podobě, tedy ve snaze vytvořit vizuální TEPLO DOMOVA. Abstraktní přítomnost tohoto pojmu vytváří půvabný soulad designu sedačky, křesla, postele, koberce, obrazu na zdi, jídelního stolu a židlí, polštářů a dalších doplňků.

V PohodlíPhase vám nabízíme možnost vytvořit harmonii pro celý byt či dům. Stačí si u nás zkombinovat barevnost, materiály nebo designové linie.

OBÝVÁK

Obývací pokoj je zrcadlem estetického cítění – odrazem naší představy o pohodlí pro sebe, ale i pro celou rodinu a přátele. Obývací pokoj nezrcadlí pouze ekonomický status, ale také náš vkus a cit pro pohostinnost. Je zprávou o tom, co pro nás znamená bájné teplo domova.

Zkuste si trochu zaexperimentovat a namíchejte různé barvy, vzory, styly a materiály. Díky správnému výběru krásné a funkční sedačky, kvalitních materiálů, barevnosti, závěsů, koberce, konferenčního stolku, komody a dekoru zdí se váš obývací pokoj může stát tím nejútulnějším a nejkrásnějším místem na Zemi.

LOŽNICE

Ložnice je místem, kde se chcete cítit příjemně a uvolněně. Pokaždé, kdy do ní vkročíte, má vás okouzlit klidnou krásou a tichem. Ložnice vás má naladit na odpočinek a poskytnout vám prostor pro kvalitní spánek. Od ložnice záleží, zda budete ráno svěží a plní energie do nového dne.

Sněte své sny, odpočívejte nebo se oddejte lenošení s knihou v útulné a harmonické ložnici zařízené kvalitním nábytkem. Dopřejte si proto pohodlnou postel, matrace a rošty, komody i noční stolky od Phase.

JÍDELNA

Jídelní kout dnes pro nás znamená mnohem víc než jen prostor pro konzumaci jídla. Jde také o celou kulturu stolování, důležitou pro kvalitu rodinného života a mezilidských vztahů. U stolování je důležitá ergonomie. Jídelní kout je dobře navržen tehdy, když v něm stolujeme a současně relaxujeme. Dnes už je často také domácí kanceláří, učebnou pro děti, prostorem pro pracovní zoom-rozhovory, centrem setkání s přáteli a rodinou, místem pro společenské hry. Jednoduše – rodinný život se točí kolem jídelního stolu a židlí a my ve Phase víme, jak je pro vás důležitý.

 

JAKÝ ROZDÍL JE MEZI MALÝM A VELKÝM POHODLÍM? OBROVSKÝ!

PohodlíPhase vám pomůže dotvořit domov – přístav intenzivních nálad, náruč plnou odpočinku a emocionálních momentů. Bydlení, kde vás čeká potěšení z nápaditého designu, řemeslného provedení a kvality materiálů. Všichni se chceme obklopovat předměty příjemnými na pohled, které nám zpříjemňují existenci v každodenním nehostinném a obtížném světě. Svá „doupátka“ zařizujeme předměty, které jsme chtěli, neboť se nám líbí, protože k nim máme nějaký vztah, váže nás k nim nějaký příběh či vášeň. Teplo svého domova skládáme z nábytku, designu, tvarů, linií, vztahů, kompozicí a kontextů – těšíme se z jejich blízkosti, neboť nás hřejí na duši. Děláme to pro radost. Podlehněte pohodlí i vy – s PohodlíPhase.