Komoda Dolce vita

Každá domácnost potřebuje úložný prostor a každá ložnice potřebuje komodu. Stylová komoda dolce vita z dubového laminátu může vaší ložnici dodat příjemný vizuální efekt, především, pokud jsou její součástí vestavěné skříně. Svým minimalistickým provedením je připravena zapadnout do jakéhokoli stylu interiéru a dokonale ladí s postelí dolce vita z naší nabídky. Její vrchní část je skvělým místem pro vystavení obrázků nebo květin a výborným místem, kam si na konci dne můžete odložit šperky či telefon. Dodejte svému domovu jedinečný styl a získejte více prostoru pro své věci.

Dobrý design podporuje dobrou náladu

Ano, je tomu tak – dobrý design má skutečně sílu podporovat pozitivní náladu a průzkumy ukazují, že emocionální pohoda je ovlivněna atmosférou místnosti, ve které se pohybujeme, jejím zařízením, nábytkem a bytovými doplňky. A protože ložnice je místem, kde odpočíváme, měla by být navržena a zařízena tak, aby nám při tom pomohla.

Mgr. art. Peter Ondrejka

Designér značky phase

Komoda, tento po staletí známý kus nábytku, má dnes oproti minulosti podstatně komfortnější uživatelské vlastnosti. Má snadnou a jednoduchou obslužnost, díky praktickým lištám měkký dojezd a chytrý minimalistický tvar vhodný i pro menší prostory.

Martin Duras

Majitel a zakladatel phase

Komoda je dokonalým úložným řešením pro mnoho různých potřeb a představuje nezbytný doplněk šatníku. Komoda DOLCE VITA působí odlehčeným dojmem, pocitově nezatěžuje prostor a splňuje všechny estetické podmínky vstupu do moderního interiéru.

Mgr. Art. Martin Knut

Filantrop v oblasti duševního zdraví

Moderní komoda, kdysi truhlice na peřiny a šatstvo, je dnes mimořádně důležitým provozním nástrojem v domácnosti. Je chrámem hygieny a přehlednosti. Ergonomie zásuvek napomáhá smysluplně využít prostor – od motýlka až po přikrývku.

3 tipy jak z komody vytvořit výjimečné místo

1. Oživte komodu osobními věcmi a drobnostmi

Oblíbené knihy naskládané do malé hromádky, rodinná fotografie v pěkném rámu nebo jiná vzpomínka, která pro vás něco znamená, tvoří důležitý intimní ostrov pohodlí.

2. Pozvěte k sobě přírodu

Bez ohledu na roční období, pokud jde o styl, příroda má na všechno odpověď. Květy a rostliny v ložnici – čerstvé nebo sušené – na nás mají blahodárný vliv a zlepšují nejen naši náladu a kreativitu, ale také kvalitu vzduchu, který dýcháme.

3. Rozsviťte

Lampa na komodě je skvělé řešení – vrhá světlo do tmavých zákoutí a dodává předmětům funkci a tvar. Nebojte se použít výraznou a odvážnou lampu. V kombinaci s komodou však musí být její tvar vyvážený.