Vítejte v Phase

Značka PHASE je specialista na výrobu sedaček. Pod značkou PHASE se nachází vývoj vlastního designu, řemeslná výroba sedaček a vlastní prodejní síť. Ve PHASE najdete široký výběr sedaček a celou škálu služeb, které vás přesvědčí, že s vaším pohodlím to myslíme vážně. A proč Phase? Protože:

Protože Phase má příběh 1.

Protože Phase má příběh

Víte, odkud pochází sedačky Phase? Pokud byste typovali některou z anglosaských provincií, uvízli byste v marketingovém konceptu mladého slovenského producenta sedaček Martina Durase z Trenčína.

Protože sedačky jsou naší specialitou 2.

Protože sedačky jsou naší specialitou

Spojením zkušeností Miroslava Durase a jeho syna Martina Durase můžeme mluvit o více než 30 leté tradici vývoje výroby a prodeje sedaček. Z toho více než 10 let pod značkou Phase.

Protože Phase nevyrábí pouze sedačky, ale tvoří i pohodlí 3.

Protože Phase nevyrábí pouze sedačky, ale tvoří i pohodlí

U nás ve Phase se nad pojmem POHODLÍ zamýšlíme denodenně. Ve vývojovém centru, v testovací dílně, ale i při rozhovorech se zákazníky.

Protože rozumíme tomu, co je pohodlí 4.

Protože rozumíme tomu, co je pohodlí

Snahou značky PHASE je co nejvíc pochopit, co je POHODLÍ. Co vystihuje, co znamená? Proto zkoumáme i původ tohoto slova.

Protože náš maskot je měkký a hebký jako vaše představa o pohodlí 5.

Protože náš maskot je měkký a hebký jako vaše představa o pohodlí

Komfort je subjektivně vnímaný a kdesi hluboko v našem podvědomí představuje neměřitelný pocit pohody. Pohodlí je spojené s určitým dostatkem.