Dolce vita

Dolce vita znamená v italštině sladký život. Označujeme tím radost a spokojenost s vlastní existencí. Užívání si krásy a půvabů světa. Ve Phase jsme se nechali inspirovat tímto fenoménem, ale více než energii slasti, chceme našim názvem evokovat dostatek vitality.

Vlastnosti postele

Noční stolky

Postel DOLCE VITA nabízí možnost objednat si verzi s nočními stolky, které jsou součástí dřevěného rámu. Stolky jsou na výběr v šířkách 40, 50 a 60 cm.

Úložný prostor z boku

Příplatková funkce úložného prostoru - boxu, pod postelí. Doporučujeme zvolit variantu lamelového roštu SATIS, pístový - otevírání zboku.

Úložný prostor zepředu

Příplatková funkce úložného prostoru - boxu, pod postelí. Doporučujeme zvolit variantu lamelového roštu SATIS K - pístové otevírání od nohou.

Bez úložného prostoru

Postel je dostupná i ve verzi bez úložného prostoru.

Polohování

V nabídce máme k dispozici lamelový rošt SATIS MOTOR. Luxusní dvojité zalomení hlavové části roštu pro dokonalou podporu krční páteře. Motorový rošt obsahuje bezdrátový ovladač. Polohování hlavové části až do úplného sedu vám dopřeje komfort opory a pomoc

Podsvícení

Postel DOLCE VITA nabízí možnost podsvícení - bílého nebo barevného. Podle nálady si tak můžete měnit atmosféru vaší ložnice.

Možnost zvolit látkový potah

Postel si můžete objednat v látce. Vybrat si můžete jakoukoliv barvu z těch nejkvalitnějších látkových materiálů. Všechny potahové materiály najdete exkluzivně pouze v Phase prodejnách.

Zobrazit potahy