Protože POHODLÍ PHASE nevyrábí jen sedačky, ale tvoří pohodlí

U nás v POHODLÍ PHASE se nad pojmem POHODLÍ zamýšlíme dennodenně. Ve vývojovém centru, v testovací dílně i při rozhovorech se zákazníky.

Proč si lidé kupují sedačky či postele? Za prvé: kvůli jejich funkčnosti. Musí přece někde sedět a ležet. Za druhé: kvůli zkrášlení svého bydlení a prezentaci svého statusu. Samozřejmě, každý podle svého vkusu a gusta. A za třetí: kvůli relaxu a odpočinku. Ale je tu ještě něco navíc. Čtvrtým aspektem – a z našeho hlediska nejdůležitějším – je to, že sedačka i postel mají svému majiteli poskytnout pocit POHODLÍ

U nás v POHODLÍ PHASE se nad pojmem POHODLÍ zamýšlíme dennodenně. Ve vývojovém centru, v testovací dílně i při rozhovorech se zákazníky. Co se za slovem POHODLÍ skrývá? Co si kdo pod tímto pojmem představuje? Je to jen módní trend, nebo je to něco, co je v nás hluboce zakódováno? Chceme to vědět, chceme tomu rozumět, abychom vám mohli nabízet vždy nový pohled na pohodu a spokojenost.

A na co jsme za ta léta zkušeností a dialogu s vámi přišli? Pohodlí, nebo chcete-li i komfort, souvisí s vnímáním kvality kolem nás.

Komfort je subjektivně vnímán a kdesi hluboko v podvědomí představuje neměřitelný pocit pohody. Pohodlí je spojeno s určitým dostatkem. Například požitkem z tepla, spokojenosti, útěchy, měkkosti, hebkosti. Je to stav vnitřní radosti vyplývající z uspokojení tělesných potřeb a osvobození od stresu a úzkosti. 

Naše sedačky jsou dlaně plné odpočinku. Přístav silných nálad a emocionálních momentů, kde vás čeká potěšení z objetí kvalitní textilie nebo kůže. Naším cílem je, aby nejen sedačky POHODLÍ PHASE svým designem, řemeslným provedením a kvalitou materiálů k vám vyzařovaly vroucí pozvání – nespěchejte, zastavte se, uvolněte se. PODLEHNĚTE POHODLÍ!