Objevte v Praze novou zónu pohodlí – na Zličíně

POHODLÍ PHASE otevírá již čtvrtou pražskou prodejnu – v oblíbené nákupní destinaci HOMEPARK ZLIČÍN. Již 4. 8. 2023. Navštivte nás a využijte skvělé 30% slevy DNY MARIANNE již dnes!

Jsme k vám ještě blíže

V POHODLÍ PHASE věříme, že každý si zaslouží užívat si doma pohodlné sezení a ležení – bez ohledu na to, kde bydlí. Proto s nadšením oznamujeme otevření naší čtvrté pražské prodejny v části Prahy, kde nabídka POHODLÍ PHASE zatím chyběla. Nyní, bez ohledu na to, ve které části města se právě nacházíte, od našich stylových a pohodlných sedaček či postelí nebudete nikdy daleko. Sortiment POHODLÍ PHASE jsme tak přiblížili i zákazníkům z oblasti severního předměstí Prahy.  

 

Od sedaček po kávové stolky a vše hezky sladěné

Sortiment POHODLÍ PHASE je dostatečně široký na to, abyste si z něj poskládali pohodlí podle vlastních představ. Máme vše, co potřebujete k tomu, abyste si v celém bytě či domě vytvořili harmonické prostředí. To neuchopitelné vizuální „teplo domova“, které je tvořeno půvabným souladem designu sedačky, křesla, postele, jídelního koutu, koberce, obrazu na zdi, polštářů a dalších doplňků. To vše u nás najdete. Stačí si jen nakombinovat barevnost, materiály nebo designové linie.  

Navštivte nás a využijte naše skvělé slevy 

Slevy DNY MARIANNE ve výši až 30 % v naší nové prodejně představují skvělou příležitost, jak s úsporou získat stylové pohodlí. Důležité je také to, že vám nabízejí možnost ušetřit a získat tak volné prostředky na nákup dalších zajímavých kousků z naší nabídky. Stačí si pořídit to, co jste si přáli. Naše asistentky prodeje vás ochotně provedou celým naším sortimentem a u šálku dobré kávy si na konfigurátoru společně nadesignujete pohodlí podle vlastních představ.

 

Užijte si již dnes až 30% nákupní slevy DNY MARIANNE v naší nové prodejně POHODLÍ PHASE v nákupním centru HOMEPARK ZLIČÍN. Slevy platí až do 17. září 2023. 

Těšíme se na vaši návštěvu.