MATRACE PHASE jsou ostrovy pohodlí a odpočinku

Vybrat si tu správnou matraci a rozhodnout se při její koupi co nejlépe – to dnes znamená stát před milionem možností. Čím déle matrace prohlížíte, zkoumáte a porovnáváte, tím více otázek vám vyvstává v hlavě, dokud vás zcela neunaví. Dobrou zprávou je, že nyní jste na správném místě a ve PHASE vaše dilemata společně vyřešíme. Jednoduše, rychle a k vaší naprosté spokojenosti.

Na vašem pohodlí nám záleží

Značka PHASE ve vašich domovech dlouhodobě vytváří pohodlí. A protože odpočinek a relaxaci vnímáme komplexně, vedle komfortních sedaček a designových postelí jsme se zaměřili také na matrace. Víme, jak obtížné je rozhodovat se mezi vícero možnostmi, proto chceme našim zákazníkům výběr maximálně zjednodušit. Je nám jasné, že váš bdělý život je plný informací – proto chceme, aby alespoň spánek byl jednoduchý.

Důležitá je kvalita, ne kvantita

Jelikož ke zdravému spánku přistupujeme seriózně, analyzovali a otestovali jsme za vás nepřeberné množství matrací. Naším záměrem bylo – na vlastní kůži vyzkoušet a vybrat to nejlepší z nabídky na trhu. Koncept matrací PHASE není postaven na výrobě desítek druhů. V naší nabídce máme 6 modelů matrací – všechny ve vynikající kvalitě. Tak, jak si galeristé z tvorby umělců vybírají ty nejlepší obrazy, které pak nabízejí, i my jsme za vás udělali kvalitní předvýběr.

Jednoduchý výběr a garance kvality

Naší snahou je zjednodušit váš výběr a nákupní proces. Mezi našimi matracemi PHASE se proto zorientujete velmi rychle a jednoduše. Tak, jak jste již zvyklí u našich sedaček a postelí, i matrace vám nabízíme ve třech kategoriích a cenových úrovních – v běžném, středním a vysokém uživatelském komfortu, přičemž v každé z kategorií nabízíme matraci v měkčí a tvrdší verzi.

Naše matrace mají certifikáty kvality a garance od špičkových výrobců, stejně jako ocenění ze světových veletrhů bydlení.

Vzdáváme hold italskému designu

Jistě jste si všimli, že všechny názvy našich výrobků nesou jména italských měst. Svým obdivem k Itálii se netajíme. Jsme okouzleni italskou historií, uměním a estetikou. Moderní italský interiérový design je funkční, elegantní a italský dekor zase univerzální a nadčasový. Jednotlivé kusy nábytku stejně dobře vyniknou v luxusní vile i v malém městském bytě, což je pro nás velkou inspirací.

Tři ostrovy pohodlí

Nad názvy našich matrací jsme nemuseli dlouho přemýšlet. Symbolem dokonalého odpočinku pro nás vždy byl ostrov a současně se držíme naší oblíbené Itálie. Matracím jsme propůjčili jména tří výjimečných italských ostrovů, které obdivujeme a kam se vždy rádi vracíme.

Matrace LIDO, ELBA a CAPRI jsme si u nás ve PHASE pro jejich skvělé vlastnosti doslova zamilovali. Přijďte si je vyzkoušet na vlastní tělo i vy.