Jsme k vám ještě blíž. Nová prodejna Pohodlí Phase v JIHLAVĚ!

POHODLÍ PHASE rozšiřuje svůj dosah – v nákupním centru AVENTIN SHOPPING v JIHLAVĚ otevíráme již čtrnáctou prodejnu komfortních designových sedaček, postelí a bytových doplňků v Česku. Navštivte nás a využijte skvělé až 30% slevy DNY MARIANNE již dnes.

Vítejte v našem světě pohodlí

Tep moderního designu pulzuje stále dynamičtěji i na Vysočině. Město Jihlava se nachází v srdci České republiky a jeho centrální poloha je atraktivní pro mnohé silné značky i v rámci interiérového designu. Zvýšený zájem o moderní a kvalitní nábytek v tomto regionu byl důvodem, proč se naše značka rozhodla expandovat právě sem. Nový showroom POHODLÍ PHASE vám poskytne zážitek plný inspirace, nádherných sedaček, pohodlných postelí, stylových jídelních setů a technologicky vyladěných křesel, která dotvoří váš domov k dokonalosti.

Široká nabídka, která si vás získá

POHODLÍ PHASE má dostatečně velký sortiment na to, abyste si z něj poskládali komfort podle vlastních představ. Naše kolekce sedacích souprav či postelí jsou zhmotněním špičkového pohodlí, kvality, všestrannosti a rozmanitosti tvarů, barev, materiálů a velikostí. Vyberte si model, který na základě svých zvyků, životního stylu a životního prostoru upřednostňujete. Zkoušejte, testujte, kombinujte a spolu s našimi zkušenými asistentkami prodeje využijte náš konfigurátor pohodlí, díky kterému si svou představu o pohodlí dokážete přesně vizualizovat.

Velké slevy Dny Marianne u nás již dnes

Ano, skvělé až 30% slevy DNY MARIANNE na vás čekají opravdu už dnes. Vyhlédnuté kousky z naší nabídky si můžete objednat již v tuto chvíli a ke skvělé slevě od nás – u příležitosti otevření nové prodejny – získáte navíc i dárek. Přijďte a vylepšete svůj interiér našimi exkluzivními kousky, které zaručeně zvýrazní váš osobní styl. Těšíme se na setkání s vámi a věříme, že společně najdeme ideální sedačku pro váš domov. Nepromeškejte tuto skvělou příležitost a navštivte nás co nejdříve.

Využijte až 30% nákupní slevy DNY MARIANNE v naší nové prodejně POHODLÍ PHASE v nákupním centru AVENTIN SHOPPING v JIHLAVĚ již od 17. srpna. Slevy platí až do 17. září 2023.

Těšíme se na vaši návštěvu.