Hledáte inspiraci a nábytek pro nové bydlení? Přijďte se podívat na naše nové kolekce.

Zajisté jste si už všimli, že značka Phase změnila v roce 2023 svůj název na Pohodlí Phase. Možná si kladete i otázku „proč“? K této změně nás vedlo rozšíření obchodní nabídky zaměřené na sedačky o další nábytek k sezení a spaní.

Další výraznou změnou, kterou vám Pohodlí Phase díky rozšířenému sortimentu přináší kromě změny názvu společnosti, je vyšší míra možností vytvářet si celkovou krásu domova již ve fázi vymýšlení. Už nemusíte srovnávat a kombinovat různé materiály, odstíny jejich barev nebo utrácet drahocenný čas a pátrat po celém městě.

kolekcia ANCONA 

Židle, jídelní stůl, sedačky, stolek, křeslo, puf (taburet), komodu, postel či koberec můžete mít harmonicky barevně, tvarově a pocitově sladěné z jedné ruky. Od jedné značky a z jedné prodejny.

kolekcia DOLCE PORTOFINO

Ať už jste vyznavači jednoduššího, anebo výpravnějšího interiéru, najdete u nás nejen inspiraci, ale také ochotu pomoci vám s výběrem vhodných potahů a poskládáním vaší vysněné kolekce z našich designových řešení.

kolekcia LAMIA

Díky těmto jedinečným inovacím můžete mít esteticky sladěnou nejen ložnici, obývací pokoj nebo jídelnu, ale také všechny tři místnosti navzájem. Nevěříte? Přijeďte se podívat a přesvědčit do našich prodejen, kde jsme pro vaši inspiraci takto připravili čtyři nové harmonicky sladěné kolekce: oblíbená pohodlná kolekce Dolce Portofino, stylová kolekce Ancona, elegantní kolekce Imola a funkční kolekce Lamia

Útulnost, krása a harmonie mají ode dneška jméno Pohodlí Phase.

kolekcia IMOLA