Elektricky polohovatelné křeslo UNTIL – relaxujte stylově

Schoulit se do svého oblíbeného křesla po dlouhém pracovním dni je skvělá věc. Pokud jste však někdy v životě vyzkoušeli komfort polohovacího křesla, může být obtížné představit si život bez něj. POHODLÍ PHASE představuje svoji žhavou novinku: velkorysé relaxační křeslo UNTIL.

Vylepšete si pohodlí

Obývací pokoj je srdcem vašeho domova – je to místo, kde odpočíváte, bavíte se a trávíte čas s blízkými. Ale pokud jde o vytvoření opravdu pohodlné relaxační intimní zóny, výběr sezení je klíčový. Investice do vysoce kvalitního a komfortního křesla může znamenat zásadní rozdíl v tom, jak se cítíte, když jste doma. Proč se tedy spokojit s něčím menším než s maximálním pohodlím?

Špičkové funkce & vynikající komfort

Velkorysé polohovatelné relaxační křeslo UNTIL splňuje všechny estetické i technické atributy k tomu, aby se stalo novou atraktivní dominantou vašeho obývacího pokoje. Bylo navrženo italskými designéry a přenese vás doslova do jiné dimenze a nové úrovně uvolnění. Křeslo UNTIL lze objednat i s baterií, která vás osvobodí od zbytečných kabelů pro zapojení do elektrické sítě.


7 činností, pro které je polohovací křeslo ideální

Požádali jsme několik našich zákazníků, aby nám prozradili, co mají na polohovatelných křeslech rádi a jaké jsou jejich oblíbené činnosti, když v nich tráví čas:

1. Pohodlí s knihou

Není překvapením, že lidé v křesle rádi čtou. Nic se však nevyrovná tomu, když se schoulíte do pohodlné nakloněné polohy s dobrou knihou. K tomu šálek voňavého čaje a sušenky... Kdo si může přát víc? Relaxační křeslo UNTIL má k tomu přizpůsobené pohodlné měkké pěnové čalounění, pěnová ramena a opěrku polštáře pro bederní oporu. Už žádný bolavý krk, když vás kniha na delší dobu zcela pohltí.

2. Osvěžující zdřímnutí

Odborníci se shodují na tom, že krátké zdřímnutí během dne nám pomáhá dobít baterky a revitalizovat naše tělo. Zlepšuje mozkové funkce, podporuje paměť a kreativitu a někdy může být stejně osvěžující, jako spánek trvající celou noc. Polohovací křeslo UNTIL je ideální pro kratší zdřímnutí i pro delší spánek. Verze s elektrickým ovládáním vás pohodlně a bez námahy přenese do hladiny alfa.

3. Poslech hudby

Sedněte si, napolohujte si vlastní představu pohodlí, zavřete oči a nechte se unášet Sonátou měsíčního svitu. Pokud máte chytrý telefon nebo iPod, hudba vás krásně pohltí, aniž byste rušili někoho jiného v domě.

4. Sledování okolního světa

Pokud máte okno s pěkným výhledem, francouzské okno nebo arkýř, je příjemné jen tak sedět ve svém pohodlném křesle a dívat se na svět kolem. A pokud si vyberete otočnou verzi křesla, výhled z okna vás neomrzí, protože kdykoli budete chtít, můžete se jednoduše otočit dozadu a sledovat televizi.

5. Kreativní psaní

Mnozí spisovatelé říkají, že tajemstvím napsání bestselleru je dostat se do naprosto uvolněného stavu mysli. Voilá! Polohovací křeslo UNTIL je skvělým místem k odpočinku a umožňuje vaší fantazii pracovat naplno a tvořit – ať už preferujete psaní na notebooku nebo do klasického poznámkového bloku.

6. Snění

Hodně času trávíme tím, že necháme svou mysl bloudit. Vědci odhadují, že 30 až 50 % našeho bdělého času trávíme sněním. Pokud tedy jde o něco, čemu věnujeme spoustu času, tak proč to nedělat v pohodlné poloze? Relaxační polohovací křeslo UNTIL je pro formování vašich snů ideální.

7. Rozmazlování dětí a vnoučat

Děti milují polohovací křesla. To, jak se při sledování pohádky tulí k mámě, tátovi, babičce nebo dědečkovi v jejich měkkém rozkládacím křesle, je pro ně něco úžasného. A křeslo UNTIL prostor pro tyto zážitky v plné míře nabízí. 

 

Na relaxačním polohovacím křesle UNTIL je spousta věcí, které si zamilujete. Kromě stylového designu je také praktické, cenově dostupné a nabízí snadný způsob relaxace v jakékoli místnosti dle vašeho výběru. Přijďte si jeho pohodlí vyzkoušet na vlastní kůži do kterékoli z našich prodejen POHODLÍ PHASE.