Co získáte koupí sedačky Treviso z kategorie LUXURY?

  • Záruka 5 let na sedačku Treviso a potah
  • Výběr látky nebo kůže z kolekce LUXURY
  • ZDARMA dovoz sedačky Treviso
  • PŘEDNOSTNÍ SERVIS sedačky Treviso u Vás doma
  • Zlatá plaketa Phase LUXURY Edition na sedačce Treviso

1. Záruka 5 let na sedačku Treviso a potahový materiál

Sedací souprava Treviso z kategorie LUXURY je sedací souprava, určená pro náročné zákazníky. Sedačka Treviso je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a můžete si vybrat z luxusních potahových materiálů jako je kůže Royal nebo látka Catallina. Na sedací soupravu Treviso vyrobenou v provedení LUXURY dostanete 5 let záruku a tato záruka platí i na potahový materiál látku Catallina a kůži Royal.

2. Výběr látky nebo kůže na sedačku Treviso z kolekce LUXURY

Sedací souprava Treviso, ale i další modely z kategorie LUXURY má v nabídce dva velmi kvalitní potahové materiály. Látku Catallina a kůži Royal. Kromě toho, že na oba materiály získáte záruku 5 let, tyto potahy se vyznačují velmi vysokou kvalitou.

Látka Catallina je unikátní svým vzhledem, velkou škálou pastelových barev, ale především vysokou odolností vůči oděru, kterou má otestovanou na víc než 100 000 oděrů bez poškození. Se sedačkou Treviso v látce CHARM dostane váš interiér správnou dávku moderního luxusu.

Kůže Royal je seminilínová kůže se silou hrubosti 1,3-1,5 mm. Je kvalitně zpracovaná, pevná a má ochrannou vrstvu, která chrání proti poškrábání a zabarvení od oblečení. Je to velmi silná kůže, avšak velmi jemná na dotyk a dostatečně pružná. Vybrat si můžete také z několika odstínů. Sedačka Treviso v koženém provedení promění Váš interiér na místo s nádechem luxusu a honosnosti.

3. ZDARMA dovoz sedačky Treviso

Celou Vaši objednávku sedací soupravy Treviso z kategorie LUXURY Vám přivezeme na naše náklady až před Váš dům. Předem si dohodnete termín a naši řidiči se budou snažit doručit Vám sedačku Treviso včas.

4. PŘEDNOSTNÍ SERVIS sedačky Treviso u zákazníka doma

Pokud by se Vám se sedačkou Treviso později něco přihodilo, naše servisní oddělení je připravené poslat k Vám přednostně servisního technika na posouzení a opravu závady. Po příchodu se bude náš technik snažit celou opravu uskutečnit na místě tak, aby nenarušil Vaše užívání sedací soupravy Treviso

5. Zlatá plaketa Phase LUXURY Edition na sedačce Treviso

Na sedací soupravu Treviso z kategorie LUXURY dostanete při podpisu Vaší objednávky zlatý štítek s nápisem PHASE Luxury Edition. Štítek si můžete nalepit na jakékoliv místo na Vaší sedačce Treviso. Pokud byste měli zájem, asistentka prodeje Vám na vyžádání předá dva zlaté štítky.

Phase LUXURY