Co získáte koupí sedačky Dolce Portofino z kategorie LUXURY?

  • Záruka 5 let na sedačku Dolce Portofino a potah
  • Výběr látky nebo kůže z kolekce LUXURY
  • ZDARMA dovoz sedačky Dolce Portofino
  • PŘEDNOSTNÍ SERVIS sedačky Dolce Portofino u Vás doma
  • Zlatá plaketa Phase LUXURY Edition na sedačce Dolce Portofino

1. Záruka 5 let na sedačku Dolce Portofino a potahový materiál

Sedací souprava Dolce Portofino z kategorie LUXURY je sedací souprava, určená pro náročné zákazníky. Sedačka Dolce Portofino je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a můžete si vybrat z luxusních potahových materiálů jako je kůže Royal nebo látka Catallina. Na sedací soupravu Dolce Portofino vyrobenou v provedení LUXURY dostanete 5 let záruku a tato záruka platí i na potahový materiál látku Catallina a kůži Royal.

2. Výběr látky nebo kůže na sedačku Dolce Portofino z kolekce LUXURY

Sedací souprava Dolce Portofino, ale i další modely z kategorie LUXURY má v nabídce dva velmi kvalitní potahové materiály. Látku Catallina a kůži Royal. Kromě toho, že na oba materiály získáte záruku 5 let, tyto potahy se vyznačují velmi vysokou kvalitou.

Látka Catallina je unikátní svým vzhledem, velkou škálou pastelových barev, ale především vysokou odolností vůči oděru, kterou má otestovanou na víc než 100 000 oděrů bez poškození. Se sedačkou Dolce Portofino v látce CHARM dostane váš interiér správnou dávku moderního luxusu.

Kůže Royal je seminilínová kůže se silou hrubosti 1,3-1,5 mm. Je kvalitně zpracovaná, pevná a má ochrannou vrstvu, která chrání proti poškrábání a zabarvení od oblečení. Je to velmi silná kůže, avšak velmi jemná na dotyk a dostatečně pružná. Vybrat si můžete také z několika odstínů. Sedačka Dolce Portofino v koženém provedení promění Váš interiér na místo s nádechem luxusu a honosnosti.

3. ZDARMA dovoz sedačky Dolce Portofino

Celou Vaši objednávku sedací soupravy Dolce Portofino z kategorie LUXURY Vám přivezeme na naše náklady až před Váš dům. Předem si dohodnete termín a naši řidiči se budou snažit doručit Vám sedačku Dolce Portofino včas.

4. PŘEDNOSTNÍ SERVIS sedačky Dolce Portofino u zákazníka doma

Pokud by se Vám se sedačkou Dolce Portofino později něco přihodilo, naše servisní oddělení je připravené poslat k Vám přednostně servisního technika na posouzení a opravu závady. Po příchodu se bude náš technik snažit celou opravu uskutečnit na místě tak, aby nenarušil Vaše užívání sedací soupravy Dolce Portofino

5. Zlatá plaketa Phase LUXURY Edition na sedačce Dolce Portofino

Na sedací soupravu Dolce Portofino z kategorie LUXURY dostanete při podpisu Vaší objednávky zlatý štítek s nápisem PHASE Luxury Edition. Štítek si můžete nalepit na jakékoliv místo na Vaší sedačce Dolce Portofino. Pokud byste měli zájem, asistentka prodeje Vám na vyžádání předá dva zlaté štítky.

Phase LUXURY