Protože náš maskot je měkký a hebký jako vaše představa o pohodlí

Komfort je subjektivně vnímán a kdesi hluboko v našem podvědomí představuje neměřitelný pocit pohody. Pohodlí je spojeno s určitým dostatkem.

Víte, proč patří plyšový medvídek mezi nejoblíbenější dárky pro děti na celém světě? Je to proto, že symbolizuje dobré a vřelé vztahy v rodině. Mají ho rádi velcí i malí členové rodiny. Často jsou darováni i dospělým, aby vyjádřili lásku, blízkost nebo gratulaci. Představují hebkost doteku nebo blízkost vztahu – přátelství.

 A víte, co je haptika? Haptika je část neverbální komunikace v mezilidských vztazích a fyzické intimitě. Obecně se zabývá problematikou dorozumívání prostřednictvím doteků. Nemusí znamenat pouze dotýkání lidí (například podání ruky), ale také věcí (obejmutí hračky, dotek s kůží sedačky). Medvídek je obecně považován za haptickou hračku s terapeutickým účinkem.

Komfort je subjektivně vnímán a kdesi hluboko v našem podvědomí představuje neměřitelný pocit pohody. Pohodlí je spojeno s určitým dostatkem.

Například požitkem z tepla, spokojenosti, útěchy, měkkosti, hebkosti. Je to stav vnitřní radosti vyplývající z uspokojení tělesných potřeb a osvobození od stresu a úzkosti.

Naše sedačky jsou jako dlaně plné odpočinku, přístav silných emocí, kde vás čeká potěšení z objetí kvalitní textilie nebo kůže. I proto je maskotem značky POHODLÍ PHASE plyšová hračka medvídka POHO. Splňuje totiž všechny atributy naší značky. Jak jistě tušíte, je to jméno vytvořené zkrácením slova POHODA, POHODLÍ.

Plyšového medvídka naleznete v našich prodejnách POHODLÍ PHASE, kde si jej budete moci i zakoupit.