„Z designových postelí PHASE si vybere každý“

říká pro webový portál časopisu EVA známý interiérový designér MICHAL SKRAK.

PHASE již dlouhodobě tvoří pohodlí vašich domovů. Zkoumáme, jak vytvořit věci, na kterých sedíte, ležíte a odpočíváte tak, aby byly co nejkomfortnější. Vyvíjíme, produkujeme a nabízíme nejen kvalitní sedačky a křesla, ale také měkké koberce, teploučké deky a nadýchané polštáře. Naši nabídku jsme nově rozšířili o čerstvou novinku.

Designové postele PHASE ve třech různých moderních stylech jsou potvrzením toho, že to myslíme vážně nejen s pohodlím, ale také s krásou.

Moderní čalouněná postel DOLCE NUVOLA se svými skrytými úložnými prostory a měkkým minimalistickým vzhledem je připravena zapadnout do jakéhokoli interiéru a zároveň je důkazem toho, že za kvalitní postel není nutné zaplatit mnoho.

Nadčasová a elegantní postel DOLCE VITA působí v interiéru čistě a odlehčeně a splňuje i ty nejnáročnější představy o odpočinku a relaxaci. Její součástí jsou praktické noční stolky a celý její koncept respektuje zásady feng-šuej pro zdravý spánek.

A nakonec je zde krásná designová postel BELLA. Působí dojmem něžného obláčku, který láká k měkkému spočinutí a odpočinku a potěší i nenápadnými praktickými detaily, jakými jsou například zasouvatelné USB nabíječky.

Do redakce online portálu časopisu EVA jsme si pozvali našeho blízkého spolupracovníka, skvělého interiérového designéra Michala Skraka, který při zařizování prostor často používá značku PHASE, a požádali jsme ho o rozhovor o stylech bydlení, pohodlí a designu.

Zajímá vás, jak Michal vnímá postelovou kulturu a která z postelí PHASE ho nejvíce chytla za srdce? Podívejte se na naše video.


Protože vaše pohodlí je pro nás důležité a ke zdravému spánku přistupujeme seriózně, s designovými postelemi PHASE vám nabízíme i naše výjimečné matrace PHASE.

Víme, jak obtížné je rozhodovat se mezi více možnostmi, a proto chceme našim zákazníkům výběr maximálně zjednodušit. Mezi matracemi PHASE se zorientujete rychle a jednoduše. Tak, jak jste již zvyklí u našich sedaček a postelí, i matrace vám nabízíme ve třech kategoriích a cenových úrovních – v běžném, středním a vysokém uživatelském komfortu, přičemž v každé kategorii je v nabídce matrace v měkčí a tvrdší verzi.

Matrace LIDO, ELBA a CAPRI, pojmenované po třech krásných italských ostrovech plných pohody, jsme si u nás ve PHASE pro jejich skvělé vlastnosti doslova zamilovali a vy si je můžete vyzkoušet ve všech našich prodejnách.

Více informací o matracích PHASE najdete zde.