V měsíci únor máme slevy pro všechny zamilované a pro všechny, kteří milují pohodlí


 Náš MĚSÍC ZAMILOVANÝCH má letos 29 dní. Je to nejkratší měsíc v roce. Tím jsme nechtěli říct, že máte být ve stresu. Ale na druhou stranu – kvůli těm slevám trocha stresu nevadí.

Slevy jen v jeden den? Proč?

V polovině února je uměle vytvořený den zamilovaných. Den svatého Valentýna už dnes má pod vlivem médií pro některé lidi pejorativní nádech marketingové akce. Ale my jsme značka, která vždy prodávala, prodává a chce prodávat krásné a pohodlné sedačky, postele, stoly, židle, křesla, koberce a doplňky. Chceme lidem plnit sny o lepším a hezčím bydlení – co je na tom nepochopitelného? Naopak – nepochopitelné by pro nás bylo, kdybychom se soustředili pouze na jediný den, kdy bychom vám krásný nábytek nabídli se slevou.

Slevy celý měsíc

Naše značka si zakládá na tom, že je tvůrčí. Proto pro vás máme další hezkou inovaci. My vám jednoduše nabízíme možnost pořídit si z našeho sortimentu skvělé designové kousky (postele, sedačky, koberce), a to se slevou během celého měsíce. Ano, čtete správně – během celého měsíce. Říkejme tomu spolu MĚSÍC ZAMILOVANÝCH, když už tady máme toho Valentýna.

Všem zamilovaným – do kvality a do pohodlí

Ta krásná sleva od značky POHODLÍ PHASE, která světu chystá skvělé postele i sedačky, patří všem čerstvě i dlouhodobě zamilovaným. Všem, kteří si právě zařizují svá hnízdečka lásky, ale i těm, kteří věří na permanentní vylaďování „tepla domova“. Všem, kteří milují život a jsou zamilovaní do pohodlí.

Slevy jsou výhodné, ale pozor, měsíc je krátký!

A mimochodem – věděli jste, že slovo únor pochází z latinského slova „februa“, což znamená „horečka“. V tomto měsíci se kdysi dávno, ještě před dobou starého Říma, konaly různé slavnosti očisty od nemocí a neštěstí (končila zima). Možná i proto mu přidělili nejmenší počet dní.

Náš MĚSÍC ZAMILOVANÝCH má letos 29 dní. Je to nejkratší měsíc v roce. Tím jsme nechtěli říct, že máte být ve stresu. Ale na druhou stranu – kvůli těm slevám trocha stresu nevadí. Tak podlehněte pohodlí.
 

Více o aktuálních únorových slevách se dozvíte zde.