AMALFI – SEDAČKA, KTERÁ CHCE SLOUŽIT VAŠEMU POHODLÍ

Pokud bychom chtěli vymyslet sedačku pro menší obytný prostor, která by dokázala „vychytat“ co nejvíce potřeb spojených se sezením a spaním, nevypadala by jinak jako naše multifunkční a variabilní sedačka AMALFI.

Sedačka AMALFI je ušlechtilý a oddaný služebník, který nabízí praktické řešení různých logistických situací mnoha rodin.

Nevěříte? Tak například: Máte menší byt a potřebujete sedačku, která v průběhu dne poslouží jako prostor pro relaxaci či diskusní fórum pro členy rodiny a na noc poskytne zázemí vaší kamarádce ze školy, která je na služební cestě?

Nebo hledáte sedačku, která v podvečer nabízí pohodlí pro sledování romantické komedie a na noc se změní na pohodlné manželské „letiště“?Množství verzí rozložení, odkládacích prostor pro deky, přikrývky, polštáře i plyšové hračky, ale i různá zákoutí pro knihy, budíky, nabíječky mobilů, krabičky s léky či papírovými kapesníčky naleznete právě v multi-polohovatelné sedačce AMALFI. Zastavte se u nás – naše asistentky vám předvedou, kolik různých verzí dokážete poskládat a využít s touto chytrou sedačkou.

Poskládejte si vlastní pohodlí se sedačkou AMALFI.